Якість яка говорить сама за себе.

 

Оригінальні деталі Volkswagen® розроблені спеціально для кожної моделі. Їх відрізняють дуже високі стандарти якості і незмінно ідеальна відповідність Вашому автомобілю Volkswagen.

Результатом використання Оригінальних деталей стане скорочення тривалості ремонту і оптимальні робочі характеристики автомобіля. Тут точність відповідності деталей виходить за межі найдосконаліших вимірів. Іншою досить значною перевагою цієї продукції є її сумісність з усіма матеріалами, використовуваними Volkswagen. Цим, наприклад, усувається ймовірність ушкодження лакофарбових покриттів автомобіля, його синтетичних і гумових деталей, або навіть гірше - корозії металів, яка можлива при використанні невідповідних марок присадок до охолоджуваної рідини або рідин омивача вітрового скла.

Крім того, незаперечною перевагою є найпередовіші досягнення у виробництві автомобілів Volkswagen, тому що вони негайно стають стандартом і для Оригінальних деталей.

І навіть з позиції ціни, Оригінальні Деталі є безсумнівно кращим вибором, враховуючи вартість усього експлуатаційного ресурсу автомобіля.

З Оригінальними Деталями Volkswagen®, Ви завжди робите правильний вибір. Вони пропонують максимум якості і надійності, як і Ваш Volkswagen.

Оригінальні деталі Volkswagen®:

- відповідають вимогам якості, які застосовувались під час виробництва Вашого автомобіля,

- гарантують злагоджену і гармонійну роботу всіх компонентів автомобіля,

- пропонують найкращу комбінацію безпеки, надійності і робочих характеристик.

Лише з оригінальними запасними частинами Ваш Volkswagen на 100% Volkswagen